Denizli Milletvekilleri Nihat Zeybekçi ve Mehmet Yüksel

hakkimizda


Adalet ve Kalkınma Partisi, Denizli Milletvekilleri Nihat Zeybekçi ve Mehmet Yüksel, MNG Kargo’nun Destek Tırı’nı ziyaret etti.

Onuncu yıl kutlamaları kapsamında oluşturulan Sosyal Sorumluluk Projeleri’nden biri olan veTürkiye’nin 26 ilinde esnaf ve yatırımcıya bilgi vermek için yollarda olan “Aç kanatlarını Türkiye” Destek Tırı, yirmi birinci durağı Denizli’de.

MNG Kargo Denetim Kurulu Üyesi Erdal Gemiköz’ün verdiği bilgileri değerlendiren Adalet ve Kalkınma Partisi Denizli Milletvekili Nihat Zeybekçi, şunları söyledi;.

” MNG’nin bu Sosyal Sorumluluk Projesi, önemli bir sosyal duyarlılık projesi olmuş. Denizli’yi seçmeniz çok önemli ,MNG ve sizlere teşekkür ederim. Bu hayal ve rüyaya hep beraber kanat açılırsa başarıya ulaşılabilir. Göç eden kuşlar birbirine destek vererek binlerce km yol kat ediyor. Herkes, sizin söylediğiniz gibi kanatlarını açarak birbirine destek veriyor veriyor.

Denizli Milletvekili Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Mehmet Yüksel
Aç Kanatlarını Türkiye güzel bir isim tebrik ederim. Ve esnafımıza verdiğiniz destekten dolayı da teşekkür  ediyorum.

Adalet ve Kalkınma Partisi Denizli Milletvekili Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Mehmet Yüksel de, “Aç Kanatlarını Türkiye” projesini şöyle değerlendirdi ;

“Şahane bir şey çok güzel bir şey. Girişim çağı sayesinde her şey değişti ve hızlandı. MNG nin böylesi bir projeye önderlik yapması ve bir danışma görevinde bulunması güzel bir çalışma. Hele hele ücretsiz olması ayrı bir olumlu tavır. Sizin bu danışmanlık hizmetiniz çok önemli bir hizmet. Tebrik ediyorum ve hayranlıklarımı ifade ediyorum. “Aç Kanatları Türkiye” ismi de ayrıca çok güzel Herkesi kucaklayan samimi ve sıcak ve duygulu bir  isim…”.

30.05.2013