Denizli Valisi Abdülkadir Demir ve Denizli Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Tefelli

hakkimizda

“Anadolu’da uyanışa vesile olacaksınız” Ülkem adına sizlere teşekkür ediyorum” MNG Kargo’nun onuncu yıl kutlaması çerçevesinde oluşturduğu Sosyal sorumluluk Projelerinden, “Aç Kanatları Türkiye” Destek Tırı, Denizli’de esnaf ve yatırımcılarla buluşmaya devam ediyor.

Yoğun bir ilginin yaşandığı Denizli’de Milletvekilleri, Belediye Başkanı ve Ticaret Odası Başkanı’nda sonra 3’üncü günde de Vali Abdülkadir Demir, Mobil Bilgi Merkezi Destek Tırı’nı ziyaret etti.

“Aç Kanatlarını Türkiye” projesi hakkında Denetim Kurulu Üyesi ve Mobil Bilgi Merkezi Destek Tırı sorumlusu Erdal Gemiköz’den bilgi alan Denizli Valisi Abdülkadir Demir, yaptığı değerlendirmede şunları söyledi;

“Anadolu’da uyanışa vesile olacaksınız. Sizleri kutluyor ve kentimize hoş geldiniz diyorum. Denizli Ticaret Borsası Başkanı İbrahim TefelliZiyaretinizin kentimiz ve diğer iller için çok önemli olduğunu biliyoruz. Ülkem adına sizlere teşekkür ederim. Yaptığınız iş çok önemli, Türkiye’nin profilini çıkartıyorsunuz. Tablo çok önemli, umarım bir raporlama ile illere sonucu gönderirsiniz. Ve bizlerde bunlardan örnek alırız. MNG Kargo- TV8 ve emeği geçen sizlere teşekkür ediyor, başarılar diliyorum”.

Aynı gün ziyaretçilerinden biri de Denizli Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Tefelli idi. Tefelli, MNG Kargo Destek Tırı’nın Denizli’de bulunmasından ve Denizlili esnafa verdiği destekten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Aç Kanatlarını Türkiye Gaziantep KonferansıAç Kanatlarını Türkiye Gaziantep Konferansı 10 Mayıs Cuma günü Gaziantep Tuğcan Hotel Toplantı Salonu’ nda gerçekleştirildi.

Sunuculuğunu Tayfun TALİPOĞLU’ nun yaptığı konferansta, MNG Kargo Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdür Sn. Aslan KUT’ un açılış konuşmasının ardından gün boyu farklı konularda sunumlar gerçekleştirildi.

Tayfun TALİPOĞLU Haluk SİCİMOĞLU
Alice BBDO Stratejiden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi “Marka Olmak Tanınmış Olmak Demek Değildir”
Tamer TAŞKIN
DEİK Türk Afrika İş Konseyleri Koordinatör Başkanı “Afrika Pazarı, Fırsatlar, Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar”
Murat ÖZDEMİR
Özdemir Gümrük Kurucu Ortağı | Gümrük Müşaviri “Gümrük Uygulamaları ve Elektronik Beyanname Süreci”
Özgür Deniz AYDIN
Google Online Strateji ve Pazarlama Uzmanı “Google İnternet Reklamcılığı”
Zekai YILDIRIMOĞLU
Destek Patent Gaziantep Şube Müdürü | Marka ve Patent Uzmanı “Markalaşma, Patent Koruması, Endüstriyel Tasarım Koruması”
Sami GÜNGÖR
T-Soft E-Ticaret Uzmanı “Türkiye’ de E-Ticaret ve Potansiyeli”

29.05.2013