MNG Kargo 9 yaşında

hakkimizda

Saygıdeğer müşterilerimiz

Bugün MNG Kargo’nun 9. Yaşını kutluyoruz.

17 Şubat 2003 yılında 65 şube, 450 personel, 6 aktarma merkezi, 6 bölge müdürlüğü ile çıktığımız yolda bu gün 670 şube ve acente müdürlüğü, 6300’i aşkın personel, 14 bölge müdürlüğü ve 26 aktarma merkezi ile ülkemizin 1750 noktasında günde 350 bin adrese dünya genelinde 220 ülkeye hizmet veriyor ve bu yolda emin adımlarla yürüyoruz.

Biliyoruz ki hizmet kalitesinde liderliğe siz değerli müşterimizin güveni ve işbirliği ile ulaştık. Sizlere sunduğumuz hizmeti LOCA, Teknolojik Aktarma Merkezleri, Self Barkod, Mal Bedeli Tahsilatlı Gönderi gibi birçok inovatif uygulamalarla ayrıcalıklı hale getirdik. Ürün çeşitlerimize dahil ettiğimiz daha güvenli taşımaya yönelik ambalajlar ekledik. Kolilerimizi yerel değerlerimizin fotoğraflarıyla bezeyerek el sanatlarımızı, tarihi ve doğal güzelliklerimizi ülke geneli ile tüm Dünya’ya tanıtmayı amaçladık.

MNG Kargo’yu 9 yılda lider konumuna getiren sizlere borcumuzu ödemek amacıyla çeşitli sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirdik. Bunlardan birisi olan “Poşetler Kutuya, Çocuklar Okula” geri dönüşüm kampanyası ile kullanılmış olan 25 milyon adet naylon poşeti geri dönüştürdük. Buradan elde ettiğimiz gelirle yaptırılan 8 derslikli MNG Kargo Bitlis İlköğretim Okulu’nda halen 260 öğrenci öğrenim görmektedir.

MNG Kargo, sizlere layık olduğunuz hizmeti sürdürebilmek amacıyla teknolojik yatırımlarına devam edecektir. MNG Kargo Ailesi’nin tüm fertleri ise kurum içi ve kurum dışı eğitimlerle kişisel gelişimini canlı tutup değişen çağın gerisinde kalmayacaktır. Sizlerle el ele daha kazançlı, daha hızlı ve daha kaliteli bir hayatı sürdürülebilir kılmak dileğiyle.

Saygılarımızla, MNG Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş..

08.12.2012