MNG Kargo, KidzMondo’dan sonra Minopoliste’de çocuklarla buluşmaya devam ediyor..

hakkimizda

MNG Kargo, KidzMondo ve Minopolis çocuk eğlence şehirlerinde açtığı şubeleriyle, çocuklarımızın eğlenerek öğrenmelerine katkıda bulunuyor.

MNG Kargo’nun da şube açarak destek verdiği çocuk aktivite ve eğlence şehri projeleri çocukların ilgi odağı olmaya devam ediyor. Ocak ayında Trump Towers AVM’de açılan Kidzmondo ve Mayıs ayında Marmara Forum AVM’de aktivitelerine start veren Minopolis çocuk şehirleri, çocukların eğlenerek öğrendikleri, mesleki deneyimler yaşayarak yetişkin rolleri oynadıkları, gerçek bir şehrin çocuk boyutlarındaki kopyası.

Mesleki roller, bir toplumun gelişmesinde her bireyin sahip olduğu önemi yansıtır. Ayrıca çocuklara eşitlik değerlerini ve başkalarına saygıyı öğretir. Bununla birlikte çocukların kendilerine olan saygı ve güven seviyelerini yükseltir. Böylece çocuk, dış dünyayla nasıl etkileşim kuracağını öğrenir ve eş zamanlı olarak kendi kimliğini geliştirir.

Bu doğrultuda, MNG Kargo’nun da sponsor olduğu çocuk aktivite ve eğlence şehirlerinde tüm faaliyetler, fiziksel ve zihinsel gelişimi desteklemek için özel olarak tasarlanmıştır. Bu büyük aktivite ve eğlence şehirleri içerisinde çocuklar kurye deneyimini de tabii ki MNG Kargo ile yaşıyorlar. KidzMondo ve Minopolis MNG Kargo şubelerinde çocuklar, gerçek bir kargo süreci simülasyonu yaparak beceri, yetenek ve yaratıcılıklarını geliştiriyorlar.

MNG Kargo/Minopolis ve MNG Kargo/Kidzmondo şubelerinde aktivitelerin gerçek şube sürecinden hiçbir farkı bulunmuyor. Her an eğitmenlerin gözetiminde olan çocuklar, 1 müşteri hizmetleri yetkilisi, 5 adet de kurye olmak üzere 5 ve 6 ‘şarlı gruplar halinde, aktivite yapılan şubelerin gönderilerini yönlendirirken, yön ve araştırma kabiliyetlerini de geliştiriyor, bir yandan da zamanla yarışıyorlar. Görevlerini başarıyla gerçekleştiren çocuklar, eğitmenler tarafından ödüllendiriliyor. Aktivite sonunda, MNG Kargo’nun küçük üyelerine ve ailelerine özel %25 indirim sağlayan Sürpriz Kartları ve promosyon ürünleri ile çocuklar şubeden, tekrar gelmek üzere çok mutlu ayrılıyorlar. Çocukların kişisel gelişimlerini önemseyen ve bu doğrultuda çalışmalar yapan MNG Kargo, toplumsal gelişimin önemini her alanda desteklemeye devam edecektir.

Gelin şimdi MNG Kargo ile bu eğlenceli dünyayı keşfetme şansı yakalayın!

MNG Kargo Facebook ve Twitter adresini takip edin. KidzMondo’ ya ve Minopolis’e ücretsiz davetiye kazanma şansını yakalayın.

Ayrıntılı bilgi için www.kidzmondoistanbul.com & www.minopolis.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

05.06.2014