MNG Kargo “Marketing Power” ödülü’ne layık görüldü

hakkimizda

Uluslararası alanda 65 ödül sahibi, Avustralya’nın en büyük ajanslarından MercerBell’in kurucusu David Bell’in de aralarında bulunduğu birbirinden önemli konuşmacıların yer aldığı 9. Marketing Power

Conference 19 Mart 2015 tarihinde İstanbul Sheraton Maslak Hotel’ de gerçekleşti. Pazarlama dünyasının en prestijli ödüllerinden olan “Marketing Power Ödülleri” de konferans sırasında sahiplerini buldu.

EDUWORKS tarafından dokuzuncusu düzenlenen Marketing Power Conference’ın bu yılki teması “Breaking Point” başlığı altında düzenlendi. Konferansta birbirinden önemli konuşmacılar, pazarlamanın bugünü ve geleceğine ilişkin yaratıcı, yol gösterici bilgi ve deneyim paylaşımlarında bulunurken, pazarlama dünyasının en prestijli ödüllerinden olan “Marketing Power Ödülleri” de konferans sırasında sahiplerini buldu. MNG Kargo, 2014 yılında yürüttüğü pazarlama faaliyetleri sonucunda, Marketing Power Ödülü’ne layık görülerek başarılarına bir yenisini daha ekledi. Ödülü MNG Kargo ailesi adına Bireysel Satış ve Pazarlama Müdürü Zeynep Okumuş aldı. Törende yer alan otoritelerin, MNG Kargo’nun gerçekleştirdiği projeler ile önümüzdeki dönemlerde de birçok ödüle aday olacağı konusunda görüş birliğine vardıkları belirtildi.

25.03.2015