MNG Kargo’nun 10.Yıl Kutlamaları Devam Ediyor!

hakkimizda

44c

Türkiye’nin sektöründe yenilikçi ve öncü şirketi MNG Kargo’nun, 10. Yıl kutlama etkinlikleri kapsamında düzenlenen gala gecesinde

Şevval Sam rüzgarı yaşandı. MNG Kargo’nun iş ortaklarının katılımıyla düzenlenen gala gecesinde, Şevval Sam geceye katılanlara keyifli anlar yaşattı. Amerikalı grup The Piano Guys’ın performansıyla konukları hareketlendirdiği kutlamada Şevval Sam, özellikle Karadeniz türküleriyle büyük alkış topladı. Daha sonra Şevval Sam halay çekerek, eğlenceli geceyi tamamladı. Gazeteci Tayfun Talipoğlu ise “Yol Hikayeleri”ni anlattığı gecede, unutulmaz anılarını dinleyenlerle paylaştı.

Yeşilköy İstanbul Wow Oteli’nde düzenlenen 10. yıl gala gecesinde konuşma yapan MNG Kargo Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Aslan Kut, faaliyetlerinin 10. yılında yenilikçi projeleri ve hizmetleriyle öne çıkan MNG Kargo’nun bugün sektöründe trend belirleyen konumuna geldiğini belirtti. Gala gecesinde beşinci ve onuncu hizmet yılını dolduran MNG Kargo çalışanlarına Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Aslan Kut tarafından plaket verildi ve dev MNG pastası kesildi. MNG Kargo iş ortakları ve çalışanları gece boyunca eğlenceli ve coşku dolu saatler yaşadılar.

26.03.2013