Acente

acente

MNG Kargo’da Acente Olmak

Kargo sektöründe hizmet kalitesi, teknolojik yatırımları, müşterilerine sunduğu yeni hizmetler ve geniş ürün yelpazesi ile kısa bir sürede lider konuma gelen MNG Kargo, Türkiye’nin girişimci ruhuna sahip bireylerine parlak bir gelecek imkânı sunuyor. Teknolojiye ve insan kaynağına yaptığı yatırımlarla sektördeki rakiplerinden belirgin bir şekilde ayrılan MNG Kargo, sorumlu ve güler yüzlü hizmet bilinci, yurt genelindeki yaygın hizmet ağı, kurumsal çözümleri, LOCA, Teknolojik Aktarma Merkezleri ve Etkin Operasyon Sistemleri ile gerek üretici, gerekse ticaret erbabının Türkiye ve dünya pazarında başarıyla rekabet edebilmesine olanak sağlıyor.
Gelin, MNG Kargo ailesine katılarak yeni başarılara MNG Kargo’nun Türkiye genelindeki şubelerinden henüz acente olmamış olan herhangi birine, kar ortağı olabilirsiniz. Bunun için MNG Kargo size, ücretsiz olarak 28 gün süreli ileri bir mesleki eğitim ve devamında staj imkanı sunuyor. Bu iki süreci başarıyla tamamlayan adaylara; aylık sabit orta düzey yönetici maaşı, buna ilave olarak acente olacak şubenin aylık işletme giderlerini karşılayan ve de ciro artışına bağlı kar payı ödeyen bir sistemle kısa ve orta vadede süreğen yüksek kazanç sağlama fırsatı sunuyor.

Acente Adaylarında Aranılan Nitelikler:
– Kendine güvenen, karakteri güçlü, çalışmaktan yılmayan.
– Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip.
– Analitik düşünen ve çözüm odaklı çalışan.
– Bilgisayar ve office programlarını iyi düzeyde kullanabilen.
– 2 yıl ve üzeri iş tecrübesi bulunan, tercihen yöneticilik pozisyonlarında bulunmuş. 
– En az lise, tercihen üniversite mezunu. 
– 25 yaş üzeri bay (askerliğini tamamlamış) ve bayan adaylar.

Yukarıda aranılan niteliklere sahip iseniz ve kendiniz için kazançlı bir gelecek düşünüyorsanız,  “Acente başvuru formunu” tam ve sağlıklı olarak doldurup göndermeniz gerekmektedir.

Önemli Hatırlatma : Aranılan kriterlere uymayan, ‘Acente Başvuru Formu’nu eksik dolduran, yanlış paylaşımında bulunan adaylar veya genel iş başvurusu yapanların müracaatları değerlendirmeye alınmamakta ve geribildirim yapılamamaktadır. Ayrıca; telefon ile yapılan müracaat, iş takibi ve bilgi paylaşım talepleri kesinlikle yanıtlanamamaktadır.