MNG Kargo Fırsatlar Kulübü

hakkimizda

MNG Kargo Fırsatlar Kulübü

Fırsatlar Kulübü, MNG Kargo aktif anlaşmalı ve kobi kartlı müşterilerinin birçok sektörde faaliyet gösteren markadan avantajlı fiyatlarla ürün/hizmet almasını sağlayan bir sadakat platformudur.

Aktif anlaşmalı müşterilerimiz, Fırsatlar Kulübü ile gıdadan sağlığa, tekstilden elektroniğe ihtiyaç duyduğu birçok sektörde faaliyet gösteren markadan indirimli olarak ürün/hizmet alabilmektedir.

Kobi Kart kullanan müşterilerimiz de Fırsatlar Kulübü’ nün avantajlarından yararlanabilmektedir.

Aktif anlaşmalı müşterimiz değilseniz, anlaşma yapmak veya kobi kart tanımlatmak için bağlı bulunduğunuz MNG Kargo şubeniz ile iletişime geçebilirsiniz.

Fırsatlar Kulübü Kullanım Adımları,
  • Fırsatlar Kulübü’ne ilk defa giriş yapacak olan müşterimiz ‘’Yeni Kullanıcı Girişine’’ tıklamalıdır.
  • Fırsatlar Kulübü giriş ekranında; Aktif Anlaşmalı müşterimiz VKN, TCKN (şahıs firmaları) veya müşteri numarasını, ad, soyad ve telefon bilgisini girmelidir.
  • Kullanıcı Giriş ekranında ‘’Hizmet ve Kullanım Koşullarını Onaylıyorum’’ (zorunlu izin) ve ‘’İzinli Pazarlama İletişim İzni Veriyorum’’ (isteğe bağlı izin) kutularını işaretleyerek izin onay sürecini tamamlamalıdır. İzinler sadece sisteme giriş aşamasında alınmaktadır.
  • Müşteri numarasını bilmeyen müşterilerimiz bağlı bulundukları MNG Kargo şubesinden veya Çağrı Merkezimize ulaşarak destek alabilirler.
  • İndirimler, ilgili markanın hem mağazasında hem de internet sitesinin ödeme sayfasında bulunan "Kupon Kodu Kullan" alanına indirim kodu girişi yapılarak kullanılabilir.
  • İletişim ve pazarlama iletişimi iznini iptal etmek isteyen müşterilerimiz, iziniptal@mngkargo.com.tr adresine mail atarak izin iptali talebinde bulunabilmektedir. Bu mailde müşterimizin; ad, soyad, telefon numarası, müşteri numarası ve firma ismini belirtmesi gerekmektedir.

Fırsatlar Kulübü sayfasına erişmek için tıklayınız.

22.04.2019