X

Online Şube ile İnternet Kargoculuğu Dönemini Başlatıyoruz

hakkimizda

MNG Kargo olarak tüm müşterilerimizin kargo süreçlerini kolaylaştıracak

Online Şube ile internet kargoculuğu dönemini başlatıyoruz.

Online Şube kurulum gerektirmeden, web tabanlı olarak tüm kargo süreçlerinizi yönetmenizi ve kargo ile ilgili tüm işlemleri tek bir platform üzerinden, kolayca yapılabilmenizi sağlar.

Sisteme internet bağlantısı olan her yerden ulaşabilir, kargo gönderme, toplu gönderi, ödeme, kargo takip ve raporlama gibi ihtiyaç duyduğunuz tüm kargo işlemlerinizi Online Şube üzerinden yapabilirsiniz.

Kargo gönderilerinizi toplu gönderi datası (Excel) ile sisteme yükleyebilir, barkod ve ara barkod oluşturabilir ve gönderilerinizi pratik bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

Online Şube sayesinde devamlı yapılan gönderilerinizi kaydetme ve aynı bilgileri tekrar tekrar girmeden gönderi yapma imkanına sahipsiniz. Ayrıca adres defteri oluşturarak gönderi esnasında kayıtlı adreslerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

Kargo gönderilerinizle ilgili tüm raporları özet ve detay olarak görüntüleyebilir, farklı kişilere kullanıcı adı ve şifre tanımlayarak sistem üzerinde yetki verebilirsiniz.

Diğer entegrasyon sistemleri ile koordineli olarak çalışabilen Online Şube ile e-ticaret sitesi gönderileri ve web servis üzerinden gelen veri ile gönderi çıkışı yapabilirsiniz.

Ödeme işlemlerinizi ve ek hizmet satın almalarınızı Online Şube üzerinden gerçekleştirebilir, cari hesaplarınızı görüntüleyebilirsiniz. Sisteme ilk kez üye olacak siz Bireysel veya Kurumsal müşterilerimiz; “Üye Ol” butonuna tıklayarak açılan formu doldurup cep telefonlarına gelecek mesajda belirtilen Müşteri Numarası ve Şifre ile Online Şube’ye kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Artık sizde tüm kargo süreçlerinizde Online Şube rahatlığını yaşamaya başlayabilirsiniz.

Şimdi üye olmak için tıklayınız.

01.08.2019