X

Öğretmenlerimiz için bir kez daha Van’dayız

hakkimizda

MNG Kargo olarak, doğal hayatın ve doğal kaynakların korunması, verimli ve etkili bir biçimde kullanılması,gelecek nesillere

aktarılması konusunda her sektör üzerine düşen görevi yerine getirmeli düşüncesindeyiz.

MNG Kargo olarak “Kargo Poşetleri Kutuya, Çocuklar Okula” sloganıyla başlattığımız sosyal sorumluluk projemizin meyveleri olan Van ve Bitlis deki okullarımıza desteğimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

Bu çerçevede iş ortaklarımızdan ORAV (Öğretmen Akademisi Vakfı) ile Bitlis’ten sonra Van Erciş’te MNG Kargo İlkokul ve Ortaokulu’nda 60 öğretmenimizin kişisel gelişimine yönelik eğitim gerçekleştirdik.

30 Kasım – 1 Aralık ve 14- 15 Aralık tarihlerinde gerçekleşen seminerlerimize öğretmenlerimizin ve okul müdürümüz Sayın İlhami Tekin’in yanı sıra, İlçe Kaymakamı Barbaros Baran ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri İsmail Yüce ve Mehmet İşleyen de katılım sağladılar. Seminerde MNG Kargo Ailesi adına ev sahipliğini Erzurum Bölge Müdürümüz Sayın Mehmet Arslan yaptı.

Verimli, eğlenceli ve tüm katılımcıların keyifli zaman geçirdiği seminer süresince MNG Kargo olarak çok olumlu geri dönüşler aldık. Bölgedeki öğretmenlerden gelen yoğun talep üzerine, eğitimin ikinci ayağını 14-15 Aralık tarihlerinde bölgedeki farklı 30 öğretmenimiz için tekrar gerçekleştirdik.

MNG Kargo Ailesi olarak, sektöre kazandırdığımız birçok ilkin yanında toplumumuza karşı sorumluluklarımızı da unutmuyor, sürdürülebilir kalkınma için tüm çalışanlarımızla ve destekçilerimizle el ele, gönül gönüle çalışmaya devam ediyoruz.

25.12.2013