X

IOT Eurasia’da teknoloji konuştuk

hakkimizda

Nesnelerin interneti konusundaki gelişmelerin ve son teknoloji trendlerinin incelendiği, yüzlerce üst düzey yöneticinin katılımıyla Avrasya bölgesinin en önemli buluşmalarından birine imza atan IOT Eurasia’nın sponsorları arasında yer aldık. Dijital Dönüşüm Direktörümüz Serhat Kut’un da “Developing an IOT focused BI platform for Delivery Business” başlıklı workshopuyla katıldığı zirvede dokunmatik ekranda kargo süreçlerimizi anlattığımız standımız da oldukça ilgi çekti.

10 Nisan 2018 tarihinde Hilton Bosphorus’ta düzenlenen IOT Eurasia Zirvesi’nde yeni dijital ve akıllı üretim teknolojileri ile pek çok alanda etkisini göstermeye başlayan, nesnelerin birbirleri ya da daha büyük ağlarla iletişim halinde olmaları anlamına gelen nesnelerin internetinin kişileri, pazarları, endüstrilerin geleceğini nasıl etkileyeceği kanaat önderleri ve alanında uzman konuklar tarafından tartışıldı.

Adım Adım Nesnelerin İnterneti, IOT Platformları ve Connectivity İncelemesi, Nesnelerin İnternetini Güvenceye Almak: Veri ve Analiz başlıklarında gerçekleşen oturumların yanı sıra endüstri liderleri tarafından sektörler özelinde workshoplar düzenlendi.

18.04.2018