Toptan Ambalaj Satışı

Ambalajlar MNG Kargo’dan alınır!
 

MNG Kargo şubelerinden gönderim yaparken satın alacağınız ambalajları toptan alarak, avantajlı fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.  

Şubelerimizden satın almak istediğiniz Hava Kabarcıklı Kargo Poşeti, Airbox ya da Doğa Dostu Kutularınızı toptan alın, daha az ödeyin!  

Avantajlı toptan ambalaj fiyatlarımızdan faydalanmak için fiyat listemizi inceleyebilir, MNG Kargo şubelerimizi ziyaret ederek detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Paketleme Hizmetleri

Gönderilerinizi güvenle paketlemek için farklı tip ve ebatlardaki ambalaj ürünlerimizi kullanabilirsiniz. Kargonuza en uygun ambalajı şubelerimizden temin edebilir ve paketlemesini gerçekleştirebilirsiniz.

Doğa Dostu Koliler

Geri dönüşümlü malzemeden üretilen Doğa Dostu Kolilerimiz 4 farklı ebatta sunulmaktadır. Gönderilerinizin boyut ve ölçüsüne göre en uygun Doğa Dostu Koliyi şubelerimizden temin ederek güvenle kargonuzu paketleyebilirsiniz.

Doğa Dostu Koliler

Airbox

Hassas, kırılabilir ve taşıma esnasında zarar görme riski taşıyan gönderileriniz için hava kanallarına sahip Airbox ürününü kullanabilirsiniz. Riski minimuma indirmek, maksimum koruma sağlamak amacıyla beş farklı ebattaki Airbox ürünümüzden gönderinize uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Airbox

Hava Kabarcıklı Poşet

Belge ve dokümanlarınızın dış etkenlerden korunması ve hasarsız teslimini sağlamak için hava kabarcıklı poşet ürünümüzü tercih edebilirsiniz. Üç farklı ebatta sunulan hava kabarcıklı poşetleri gönderi yapacağınız belgelerinizin adet ve boyutuna göre şubelerimizden temin edebilirsiniz.