Adresten Alım Hizmetleri

Adresten Alım Hizmetleri

Adres Alım Hizmeti müşterilerimizin talebi üzerine göndermek istedikleri kargolarının belirtecekleri adresten alınması hizmetidir. MNG Kargo web sitesinde yer alan “Kurye Çağır” alanından, şubelerimizden ve Çağrı Merkezi üzerinden yapabileceğiniz alım talebiniz ile adresinize yönlendirilecek olan kuryemiz adresinize gelir ve yetki belgesini göstererek kargonuzu teslim alır.

Kargo teslimine dair kuryemizin vereceği “Ambar Tesellüm Fişi”nin üzerinde yazılı numara ile kargolarınızı takip edebilirsiniz.

Pazar ve Cumartesi* günü hariç haftanın tüm günleri saat 15:00’a kadar alım talebinde bulunabilirsiniz.

Kampanya dönemlerinde yaşanan yoğunluk nedeniyle adresten gönderi alım hizmetlerinde muhtemel gecikmeler yaşanabilmektedir. Dilerseniz “Adresten alım” hizmetini beklemeden gönderinizi şubemize kendiniz getirebilirsiniz. Konuyla ilgili anlayışınızı rica eder, teşekkür ederiz.Ayrıntılı bilgi edinmek için en yakın şubemize gidebilir veya 0850 222 06 06 numaralı telefonumuzdan Müşteri Hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

*Cumartesi günleri saat 12:00’a kadar alım yapılmaktadır. Adresten Alım saatleri şube çalışma zamanlarına göre farklılık gösterebilir.