Hakkımızda

Hakkımızda

Ekim 2023 itibarıyla dünyanın en büyük lojistik şirketlerinden DHL Group ailesine dahil olan MNG Kargo, Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna ve dünyada 220’den fazla ülkede, günde 600 bin adrese dünya standartlarında hizmet ulaştıran Türkiye’nin öncü kargo şirketleri arasında yer almaktadır.

850’den fazla şubesi, 7 tanesi Teknolojik Aktarma Merkezi olmak üzere toplam 29 aktarma merkezi, 14 bölge müdürlüğü, 10.000’in üzerinde çalışanı ve 4.100’den fazla kara taşıma aracıyla hizmet sunmaya devam eden MNG Kargo, DHL eCommerce birikimi ve liderliği altında yatırımları ile güçlenmeye ve taşımacılık sektörüne değer katmaya devam etmektedir.

Sektörde ilk Teknolojik Aktarma Merkezlerine sahip kargo şirketi olan MNG Kargo, bu teknoloji sayesinde saatte 86 binden fazla gönderiyi yüksek hızda ayrıştırıp, el değmeden hatasız olarak hat araçlarına yükleyerek, hasarsız teslimat sağlamaktadır.

MNG Kargo’nun sektördeki yirmi yıllık deneyimi, teknolojik altyapısı, güçlü itibarı ve en önemli varlığı olan insan kaynağı, DHL’in temel değerleri, güçlü servis ağı, sürdürülebilir, yenilikçi ve müşteri odaklı yaklaşımlarıyla birleşerek taşımacılık sektörüne önemli katkılar sunmaya devam edecektir.

Vizyonumuz

Kusursuz teslimat ile herkesin hayatına değer katmak.

Misyonumuz
  • Güvenilir, ulaşılabilir ve sorumluluk sahibi olmak,
  • Yenilikçi olmak, hizmet kalitemizi sürekli geliştirmek,
  • Etik, kapsayıcı ve mutlu bir çalışma ortamı oluşturmak,
  • Güçlü teknolojik altyapı ve verimli operasyon ile rekabet gücümüzü ve karlılığımızı artırmak,
  • Çevreye duyarlı olmak ve sürdürülebilir bir Dünya’ya katkıda bulunmak,
  • Bütün paydaşlarımıza ve iş ortaklarımıza değer katmak.
Değerlerimiz
DürüstSunduğumuz her hizmette ve aldığımız tüm kararlarda şeffaflık ve doğrulukla hareket ederiz.
ÇalışkanDinamik ve çalışkan iş gücümüzle güvenilir ve sürdürülebilir hizmet sağlarız.
ÇevikDeğişime ve müşteri önceliklerine hızla uyum sağlarız.
DuyarlıTüm iş süreçlerimizde ve projelerimizde doğaya ve topluma karşı duyarlılığı ön planda tutarız.
Sorumluluk SahibiÜstlendiğimiz tüm görevlerde; işimizi sahiplenir, kararlarımızın sorumluluğunu alır, ekip çalışmasının gücüne inanır ve görevimizi en iyi şekilde yapmaya odaklanırız.