İnsan Kaynakları

MNG Kargo olarak, Türkiye'nin 81 ilinin tamamına ve dünyada 200’ü aşkın ülkeye, 850’den fazla şubemiz, 29 aktarma merkezimiz, 14 bölge müdürlüğümüz ve 10.000’in üzerindeki çalışanımızla kapıdan kapıya teslim hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

İnsan Kaynakları Vizyonumuz

Çalışanlarımıza heyecan ve gurur veren bir çalışma ortamı oluşturarak, şirketimizin sürekli başarısında en büyük etken olan çalışan memnuniyetinin devamlılığını sağlamaktır.

Müşteri odaklı, topluma karşı sorumlu ve etik değerlere önem veren, daima kazanmayı hedefleyen şirketimizin yüksek nitelikli çalışanlarının bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirip, potansiyellerini ortaya çıkarıp, sürekli üstün performans göstermelerini sağlayarak, kargo sektöründe en çok tercih edilen şirket olmak ve bu konumu korumaktır.

İnsan Kaynakları Misyonumuz

Çalışanlarımızın iş ve işveren markası memnuniyetini sağlamak amacıyla adil ve insan odaklı bir ortam yaratmaktır.

Çalışanlarımızın iş ve işveren markası memnuniyetini sağlamak amacıyla adil, insan odaklı, tüm çalışanlarımıza ve müşterilerimize katma değer katan İnsan Kaynakları süreçlerini uygulamak ve geliştirmektir.

İnsan Kaynakları vizyonumuzu gerçekleştirmek ve sürekliliğini sağlamak için, gerekli insan kaynağına sahip olmak ve şirket içi sürekliliğini sağlamak temel görevimizdir.