PEYNİR KAMPANYASI

Kampanya Tarihleri
01.11.2023 - 01.11.2024

MNG Kargo olarak sunduğumuz peynir kampanyası ile peynir üreticilerinin ve satıcılarının ürünlerini Türkiye’nin dört bir yanına özel fiyatlarla hızlı ve güvenli şekilde ulaştırıyoruz.

Uygun ambalajla gönderilen ürünlerde üç iş günü içinde tazmin değerlendirme garantisi sunduğumuz peynir gönderilerinde size uygun paketleme seçeneklerini şubelerimizden de satın alabilir, özel çağrı merkezimiz ile hızlı destek alabilirsiniz.

Türkiye’nin her noktasına kargo ile peynir gönderimi yapmak ve size özel fiyatlardan faydalanmak için size en yakın MNG Kargo şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Kampanya Gönderilerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

• Sulu içerik olmamalıdır.

• Beyaz Peynir: Kolinin içerisine vakumlanmış ambalaj ile konulmalı ve plastik ya da strafor iç ambalaj ile desteklenmelidir.

• Kaşar Peyniri: Kolinin içerisine vakumlanmış ambalaj ile konulmalıdır.

• Ürünlerin içine koyulduğu kolide boşluk olmamalıdır.

Kargonun, alıcı veya gönderici kaynaklı teslim edilememesi nedeniyle iade süreci gerçekleşen gıda ürünlerinde, iade süresince oluşabilecek bozulmalar sigorta kapsamında dahil edilemeyecektir. (Adres Yetersizliği, alıcı müşterinin adresinde olmaması, alıcı müşterinin belirtilen gün içerisinde kargoyu teslim almaması vb.)

Diğer Kampanyalar